Danışmanlık

Her türlü elektronik güvenlik sistem danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Güvenlik sistemlerinin tasarımı, şartnamelerin hazırlanması, en iyi ürünlerin seçilmesi, ihale sürecinin yönetilmesi, sistemlerin verimli şekilde kullanılmasına yönelik eğitimler, uzman ekibimiz tarafından neticelendirilmektedir.

Projelendirme

Hem Mimari projelendirme safhasında hemde bina ve tesislerin güvenlik açısından değerlendirilmesi ve buna bağlı olarak güvenlik risk analizlerinin çıkarılması hizmetleri, alınacak güvenlik sistemlerinde elektronik güvenlik ile ilgili planlamaların yapılması ve mimari çizimlerin bu doğrultuda yönlendirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Anahtar Teslimi Sistem Kurulumu ve Eğitimi

MEDUNET güvenliğiniz için gereken bütün alt bileşenleri bir araya getirerek anahtar teslim projeleri adreslemektedir. Son kullanıcıya ait tüm eğitim hizmetleri, alanında uzman kadromuz tarafından eksiksiz bir şekilde verilmektedir.

Satış Sonrası Servis ve Periyodik Bakım – Onarım

MEDUNET Satış Sonrası Hizmetler, tüm bakım ve onarım işlemlerinizde , kalifiye ekibi ile ürün ve hizmetlerinize en iyi desteği vermeyi garanti eder. İhtiyacınızı fazlasıyla karşılayan, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.