KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda;

MEDUNET ELEKTRONİK GÜVENLİK, elektronik güvenlik sektöründe 17 yıllık tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile müşterilerine en hızlı ve kusursuz hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Müşterilerimizin faaliyet konularına ve özel ihtiyaçlarına yönelik hizmet üretmek, problemlerini çözmek ve kendilerini güven içinde hissettirmek temel prensibimizdir. Firmamız İş merkezleri, alış veriş merkezleri, endüstriyel tesisler, sanayi kuruluşları, plazalar, mağaza zincirleri, konut ve sitelere anahtar teslimi projeler üretmektedir.

Vizyonumuz 

Bilgisayar tabanlı elektronik güvenlik ve CCTV teknolojilerini bugüne kadarki alışılagelmiş çözüm ortaklığı zihniyetlerinin dışında kalan anlayışıyla, müşterilerine arzu ettikleri hizmetleri vermekten mutluluk duymaktadır, bünyemizde yer alan birçok markaya ait ürünleri ve geliştirmekte olduğumuz çözümleri, tüm Türkiye deki çözüm ortaklarımız ile birlikte ülkemize sunmaktadır .

Değerlerimiz 

Medunet güvenliğin önemini ve ciddiyetini bilen, bu alanda yapılan ARGE çalışmalarını yakından takip eden büyüme ve gelişimini istikrarlı olarak sürdüren müşterileriyle kurduğu sıcak ilişkileri güvene ve kaliteye dayalı bir işbirliğine dönüştürmektedir.

Hızlı büyüyen yapısı ile geniş hizmet yelpazesinde ve pek çok değişik coğrafyada edinilmiş bilgi ve tecrübeleri sayesinde, sizleri bir adım daha öne taşımayı amaçlamaktadır.